fbpx

Tu zacznij

Znalazłeś się na blogu Michał Bartyzela. Na początku dziękuję za Twoje odwiedziny. Szczegółowych informacji na mój temat dowiesz się z sekcji O mnie.

Gdybym miał określić jakiego rodzaju treści możesz się spodziewać na tym blogu, to trzeba by powiedzieć, że praktycznych metod rozwiązywania problemów w obszarze wytwarzania oprogramowania. Właśnie tym zajmuję się nieprzerwanie od 2004 roku.

Pracowałem jako programista, lider projektu, trener szkoleń technicznych, właściciel firmy, kierownik projektu, inwestor startupu, konsultant biznesowy w obszarze IT, analityk biznesowy, analityk systemowy, architekt oprogramowania, agility coach. Udzielałem się jako mówca konferencyjny, autor książek oraz blogger.

Moje doświadczenie jest przekrojowe i dość rozległe, gdyż zajmowałem się tworzeniem oprogramowania, sprzedażą usług, refaktoryzacją na zlecenie oraz audytem i restrukturyzacją organizacji.

Uważam, że skuteczne rozwiązanie problemów związanych ze skutecznym zarabianiem na dostarczanym oprogramowaniu nie jest wyłącznie domeną analizy, architektury czy adżajla. To zagadnienie wielokryterialne w którym przygoda zaczyna się od codziennego doświadczenia klienta i biegnie poprzez analizę, architekturę, sprzedaż, marketing, wdrożenia itd.

Tę właśnie złożoność chcę oddać w publikowanych wpisach często podając przykłady ze moich projektów oraz sytuacji z życia codziennego.

Zatem lepiej zapisz się na newsletter, żeby nie przegapić kolejnego artykułu 🙂


Newsletter - bądź na bieżąco