You are currently viewing Jak korzystać z porażek?

Jak korzystać z porażek?

Tegoroczna edycja Dnia Porażki będzie przebiegała pod hasłem „Jak zapobiegać porażkom?”. Prelegenci podzielą się z Uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, które pomogą i zainspirują do podejmowania działań pozwalających na unikanie porażek w przyszłości lub zminimalizowanie ich skutków. Tak tych zawodowych jak i prywatnych.

Ostatnie miesiące były wyzwaniem. Pandemia COVID-19 zburzyła dotychczasowy porządek świata. W obliczu niepewności, nieprzewidywalności i zmieniających się warunków stanęło życie prywatne, relacje społeczne i biznes większości branż. Niektóre zjawiska przyspieszyły, inne są zupełnie nowe. Dla wszystkich dobre zrozumienie charakteru zmian jest głównym wyzwaniem zawodowym i osobistym. Adaptacja i elastyczność stają się kluczowymi umiejętnościami. W wielu miejscach doświadczyliśmy braku gotowości i nieprzygotowania do mierzenia się z tą sytuacją. Dlatego wyciągając lekcje, dzieląc się zdobytym doświadczeniem, możemy działać z większą otwartością, skupiając się na tym co najważniejsze w naszym życiu i funkcjonowaniu biznesu.

Nie chcemy, aby nauka z porażek wyniesionych z tego okresu przepadła, abyśmy w przyszłości, w obliczu podobnych problemów, byli przygotowani na lepsze radzenie sobie z nimi.

Tematy, które będą poruszane na wydarzeniu:

  • JAK ZAPOBIEGAĆ PORAŻKOM?
  • ŻYCIE PRYWATNE
  • LEKCJE 2020
  • PRACA I ŻYCIE ONLINE
  • JUST CULTURE

Ponieważ jesteśmy Partnerem tego wydarzenia, mamy dla Was 20% zniżki na zakup biletów na konferencję. Użyjcie kodu „Bartyzel” w trakcie zakupu biletów. 

Szczegóły wydarzenia i bilety: https://dzienporazki.pl/

#dzieńporażki #dobraporażka